Archiwum: listopad 2023

2023-11-09

Drodzy Rodzice, otrzymaliśmy zaproszenie na Darmową Terapię Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Poniżej zamieszczamy link do poradni, gdzie można zapoznać się z ich ofertą oraz skorzystać z webinarów i podcastów. https://www.poradniamagnolia.pl/Webinary

2023-11-11

W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Dzieci przedstawiły w tym dniu krótki program artystyczny oraz przemaszerowały po czerwonym dywanie, dumnie prezentując swoje biało - czerwone stroje. Na zakończenie uroczystości całe przedszkole wspólnie zaśpiewało hymn narodowy. Dzień później tj.11.11 dzieci z grupy Motylki wraz z rodzicami wzięły udział w uroczystej mszy świętej. Bardzo dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie.

2023-11-15

15 Listopada w Domu Kultury Chwałowice, odbył sie Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej pt."Rozśpiewane Przedszkolaki" którego pomysłodawcami były panie Anna Bogucińska i Weronika Bajda.

 

W Przeglądzie zobaczyliśmy, aż 17 występów z rybnickich i powiatowych przedszkoli. Odbywały sie występy solowe, w duecie oraz trio. Dzieci były cudownie przygotowane. Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom, za przygotowanie dzieci do występów. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz podarunek.

Konkurs odbył się we współpracy z Domem Kultury Chwałowice, Radą Dzielnicy Chwałowice, PPUH Trex- Hal Sp. z.o.o., Związkami Zawodowymi przy KWK Chwałowice "Kadra", "Przeróbka"  oraz Związkiem Zawodowym Górników w Polsce. Wszystkim współorganizatorom oraz sponsorom serdecznie dziękujemy!

2023-11-23

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie pt. "Aniołek Bożonarodzeniowy".

2023-11-27

W listopadzie odbył sie w naszym przedszkolu konkurs "Ziemniaki Cudaki". Prace dostarczone przez naszych przedszkolaków okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. Popularne warzywo zmienilo sie w wielobrawne stworki, zwierzaki, cudaki i ludziki. Ekspozycja prac, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci oraz nauczycieli. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. W galerii zdjęc można zobaczyć jakie kompozycje z ziemniaków wykonały wraz z rodzicami nasze przedszkolaki.

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach