Powiatowy Przegląd Muzyczny "Rozśpiewane Przedszkolaki"

2023-11-15

15 Listopada w Domu Kultury Chwałowice, odbył sie Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej pt."Rozśpiewane Przedszkolaki" którego pomysłodawcami były panie Anna Bogucińska i Weronika Bajda.

W Przeglądzie zobaczyliśmy, aż 17 występów z rybnickich i powiatowych przedszkoli. Odbywały sie występy solowe, w duecie oraz trio. Dzieci były cudownie przygotowane. Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom, za przygotowanie dzieci do występów. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz podarunek.

Konkurs odbył się we współpracy z Domem Kultury Chwałowice, Radą Dzielnicy Chwałowice, PPUH Trex- Hal Sp. z.o.o., Związkami Zawodowymi przy KWK Chwałowice "Kadra", "Przeróbka"  oraz Związkiem Zawodowym Górników w Polsce. Wszystkim współorganizatorom oraz sponsorom serdecznie dziękujemy!

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach